Высшая школа милиции

Жоғары милиция мектебіне түсу бойынша кәсіби бағдарлау жұмысы

21 қаңтарда Астрахан аудандық полиция бөлімі бастығының орынбасары 11 сынып оқушыларымен жоғары милиция мектебіне түсу бойынша кәсіптік бағдар беру әңгіме өткізді. Осы оқу орнына түсу формасы, дене шынықтыру дайындығы, оқу және одан әрі қызмет атқару артықшылықтары туралы егжей-тегжейлі айтылды. Конструктивті диалог өтті,оның барысында барлық қызықтыратын сұрақтарға алынды.

Жаңартылған күні: 28.02.2020 15:56
Құрылған күні: 28.02.2020 15:56